PARSHIP.pl

Parship Teaser

Pierwsza randka na żywo

Wspólna kolacja: Przez żołądek do serca

Gorący kubek, czy skomplikowana potrawa z afrodyzjakiem, czym zaskoczysz twoją partnerką/ twojego partnera?

 

Gotowanie jest pewnym sposobem okazywania uczuć, a nawet wyznawania uczuć. Bardzo pomaga nam przekonać partnera o sile naszych uczuć własnoręcznie przygotowany posiłek. Miłość idzie „przez żołądek do serca”, dlatego warto zastanowić się nad tym, co twój ukochany/ twoja ukochana znajdzie na talerzu, jak zaprosisz ją/go na kolację.

Składniki z tym czymś...

Ważne jest, abyś kupił świeże składniki. W puszkach znajdziesz jeszcze mniej miłości niż w zamrażarce. Jak chcesz składniki o działaniu pobudzającym seksualnie, to używaj takich przypraw jak: cynamon, wanilia, imbir, goździki, gałka muszkatołowa, bazylia, kardamon, curry, szafran, lub miód – król afrodyzjakow. Rośliny i owoce, które mają właściwości afrodyzjakow to m.in. orzech włoski, czarna porzeczka, czosnek i seler. W twoim menu powinny znaleźć się rownież jajka, ryby, owoce morza i dobre czerwone wino. A jak nie wiesz co ma być na deser, najbardziej popularnym i znanym u nas afrodyzjakiem jest czekolada.

Na ten szczególny wieczór

Potrawy to nie wszystko, kolacja powinna być nie tylko smaczna, ale rownież gustownie i elegancko podana. Aby stworzyć niezapomniane wrażenie i zaskoczyć swego ukochanego/swoją ukochaną romantyczną atmosferą musisz zatroszczyć się trochę o elegancki wygląd stołu, świeczki i muzykę.

Świetnym pomysłem jest też wspólne przygotowywanie potraw. Nawet najprostsze czynności mogą sprawiać niesamowitą przyjemność właśnie dlatego, że są wykonywane wspólnie. Jak wiadomo, przez żołądek do serca. W powiedzeniu tym nie ma przesady, gdyż wspólne pichcenie i próbowanie przysmakow naprawdę zacieśnia więzy.

 

 

Wkrótce startuje nasz serwis. Wpisz się teraz

Dane osobiste będą przechowywane poufnie. Na podany adres email przyślemy Ci informacje o PARSHIP.pl.
Akzeptuję zasady ochrony danych osobowych.
Image CAPTCHA
Proszę wpisać znaki, które są w obrazku.

Copyright © 2010 PARSHIP GmbH - Przedsiębiorstwo grupy wydawnictwa Holtzbrinck